Tragiczne zdarzenie w powiecie tomaszowskim: 67-latek stracił życie, zasypany ziarnem w silosie

W tragicznym incydencie, który miał miejsce w rolnej części powiatu tomaszowskiego, położonego w województwie łódzkim, zginął 67-letni mężczyzna. Mężczyzna ten nieszczęśliwie utonął w pełnym ziarna silosie na terenie jednego z gospodarstw rolnych. Szokująca informacja o tym zdarzeniu została przekazana przez rzecznika prasowego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, młodego brygadiera Jędrzeja Pawlaka.

Według relacji rzecznika, 67-latek wpadł do silosu zbożowego i został doszczętnie zasypany przez lawinę ziaren. Pomimo natychmiastowej reakcji i prób ratunkowych podjętych przez strażaków, kiedy udało się go wydobyć na powierzchnię, niestety nie pokazywał on już oznak życia. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zginął, zasypany ziarnami.”

Na chwilę obecną nie jest jeszcze jasne, co było przyczyną tego dramatycznego wydarzenia. Śledztwo w tej sprawie jest jeszcze prowadzone. W akcję ratunkową zaangażowane były aż siedem zastępów straży pożarnej, które przybyły na miejsce tragedii, aby pomóc i zrobić wszystko, co w ich mocy, aby uratować życie 67-latka.