27-latek zderzył się z Volkswagenem prowadzonym przez 18-latkę

Do Wypadku drogowego doprowadził młody mężczyzna, mający 27 lat, który prowadził samochód marki Mercedes. Zdarzenie miało miejsce na zakręcie, gdzie kierowca tego pojazdu nie utrzymał swojego pasa ruchu i zjechał na przeciwny. W efekcie doszło do kolizji z samochodem marki Volkswagen, którym kierowała 18-letnia dziewczyna. Po uderzeniu, pojazd Volkswagen dachował.

Sytuacja miała miejsce w piątkowe przedpołudnie, a dokładniej na trasie z Przeworska do Korhynia. Miejsce wypadku znajdowało się w powiecie tomaszowskim. Policjanci skierowani na miejsce zdarzenia szybko ustalili jak doszło do tej niefortunnej sytuacji.

Okazało się, że 27-letni mieszkaniec gminy Jarczów, który siedział za kierownicą Mercedesem, jechał trasą od Jarczowa do Tomaszowa Lubelskiego. Na łuku drogi zabrakło mu umiejętności dostosowania prędkości do warunków panujących w tym czasie na jezdni. W rezultacie stracił kontrolę nad pojazdem i zjechał na pas ruchu przeznaczony dla nadjeżdżających z przeciwnego kierunku pojazdów. Niemal natychmiast doszło do zderzenia z Volkswagenem, którym kierowała młoda kobieta.