W trakcie zimowych wyprzedaży na terenie galerii niektóre produkty nawet o połowę taniej!

Przez lata po świętach dostępne były zimowe rabaty i Galeria Tomaszów nie jest tu wyjątkiem. W piątkowe popołudnie pojawiło się mnóstwo klientów, w tym także tych korzystających ze świąteczno-noworocznego urlopu, by skorzystać z różnych wyprzedaży.

Po świętach w Galerii Tomaszów dostępne są liczne rabaty, a nawet duże wyprzedaże. Różne sklepy, takie jak outlety odzieżowe, sklepy z artykułami dekoracyjnymi, sklepy z elektroniką, salony optyczne, Empik czy punkty sprzedaży obuwia oferują rabaty sięgające nawet 50 i 70 procent. W piątkowe popołudnie (30 grudnia) okolica była pełna ludzi chcących skorzystać z tych promocji.

Na koniec 2022 roku warto przypomnieć, że w październiku Galeria Tomaszów obchodziła swoje 5-lecie. W tym czasie pojawiło się wiele nowych sklepów i promocji, a aplikacja SEZAM 2.0 umożliwia nagradzanie za zakupy w galerii. W tym roku centrum dodatkowo postawiło na ekologiczny styl życia, współorganizując liczne akcje proekologiczne, takie jak posadzenie 2000 drzew w okolicach Tomaszowa.