Świętowanie stulecia klubu RKS

W ciągu 2021 roku RKS Lechia Tomaszów będzie obchodzić swoje stulecie. Społeczność sportowa i władze miasta już rozpoczęły przygotowania do tego wydarzenia.

Przy Arenie Lodowej w sali konferencyjnej odbyło się zebranie, które było ukierunkowane na organizację obchodów 100-lecia RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Ogłoszono członków komitetu oraz zaplanowano harmonogram wydarzeń. Była to trzecia konferencja, która odbyła się w tym roku w odniesieniu do najważniejszej uroczystości w historii klubu.

Do roli przewodniczącego wybrano Romana Derksa, lidera Prezydium Komitetu Organizacyjnego i prezesa Tomaszowskiego Centrum Sportu. Wiceprzewodniczącymi zostali Izabela Śliwińska, zastępca prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Tomasz Migała, zastępca dyrektora Wydziału Edukacji Kultury i Sportu. Robert Papis z Prezydium ds. siatkówki, Ryszard Juda z Prezydium ds. piłki nożnej, Dawid Saj i Michał Farmas z Prezydium ds. mediów oraz Izabela Witek jako Sekretarz Prezydium i Komitetu Organizacyjnego dopełnili spisu.