Magda Gessler wybrała się do Tomaszowa Mazowieckiego

Do Tomaszowa Mazowieckiego przyjechała Magda Gessler. Oczywiście nie była to jedynie wizyta turystyczna. Celem restauratorki było przeprowadzenie rewolucji w lokalu, którym zarządzają Jolanta i Vlado. Czy im się udało?

Jolanta, Vlado i ich restauracja

Jolanta i Vlado prowadzą lokal Smaczne…go. A właściwie to prowadzili, bo teraz istnieje on pod inną nazwą. Ale zacznijmy od początku.

Podróżowali oni wspólnie przez siedemnaście lat, więc prowadzili wręcz koczowniczy tryb życia. Wszystko się jednak zmieniło kiedy Vlado miał wypadek i nie mógł już więcej podróżować.

Wtedy właśnie zdecydowali się zamieszkać na stałe w Polsce i wpadli na pomysł zainwestowania w lokal. Niestety problemy Vlada się wtedy nasilili.

Musiał odbyć bardzo ciężką rehabilitacje, a w międzyczasie umarł jego ojciec. Mężczyzna popadł wtedy w depresję, przez co dużej trudno mu było zajmować się obowiązkami. Na Jolantę spadł wtedy bardzo duży natłok obowiązków. Na szczęście udało jej się wszystkim zająć, ale restauracja wpadła w mały kryzys.

Ponowne zaangażowanie w sprawy restauracji

Coś się jednak zmieniło, kiedy Vlado zaczął powoli dochodzić do zdrowia. Nabrał sił i stwierdził, że chce się bardziej angażować w życie restauracji. Niestety sytuacja była trudna a klientów nie było wiele.

Powodem mogła być zbyt duża powszechność tego typu lokali. „Smaczne…go” zajmowało się przede wszystkim kuchnią polską. A takich restauracji jest już w Tomaszowie Mazowieckim bardzo dużo.

Po wizycie Magdy Gessler zmieniono nazwę restauracji na „Knajpa Czuszka”. Teraz ma ona w menu zupełnie nowe rzeczy, m.in. jest dużo motywów z kuchni bałkańskiej. Zamówimy tam zupę na wywarze jagnięcym z cytryną, jogurtem i żółtkami. Będziemy mieć również szansę zjeść faszerowane warzywa oraz djuvec.

Wrażenia Magdy Gessler po czterech tygodniach

Rewolucje skończyły się po czterech tygodniach i przyszedł czas na ostateczne oględziny, lokal odwiedziła Magda Gessler i powiedziała, że jest przekonana o przyszłym sukcesie „Czuszki”. Sądząc po ocenac w Google i na Facebooku, można wysunąć wniosek, że lokal radzi sobie naprawdę dobrze.

Magda Gessler i jej rewolucje

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w naszym kraju. Znana jest z prowadzenia programu „Kuchenne Rewolucje”, ale to nie jedyna jej działalność publiczna. Zasiada także w jury popularnego programu „Master Chef”.

Zasłynęła ona przede wszystkim ze swojej osobowości. Dla restauratorów, którym pomaga, jest naprawdę ostra i nie pobłaża nikomu. Z tego powodu wiele osób porównuje ją ze słynnym Gordonem Ramsayem.