koncert

Koncert Pawła Domagały w Tomaszowie Mazowieckim

Koncert Pawła Domagały w Tomaszowie Mazowieckim

Koncert Pawła Domagały miał się odbyć 21 maja. Jednak obostrzenia będą utrzymać się do 29 maja, więc konieczna była zmiana terminu. Oficjalny termin koncertu to 16 czerwca. Fani tego muzyka będą mogli zacząć zabawę o godzinie 19. Zmiana terminu nie wymaga ponownego kupna biletu. Wszystkie bilety, które zakupiono do tej pory, są ważne i będzie można dzięki nim wejść na salę koncertową.

Jeśli zaś ktoś chce zrezygnować z udziału, może zwrócić bilety w MCK (ul. Kościuszki 18). Dotyczy to jednak tylko biletów zakupionych stacjonarnie. Jeśli jeszcze ktoś nie ma biletu, może zakupić go na stronie Biletyna.pl. Tam też można zwrócić bilety, które zakupiliśmy online.

Koncert po lockdownie. W końcu!

Ludziom brakowało wielu różnych wydarzeń w czasie lockdownu. Kibice nie mogli pójsć na stadion, aby obejrzeć mecz. Fani muzyki nie mogli pójść na koncert, żeby zobaczyć swoich ulubionych artystów. Praktycznie każdy tracił wiele ze swojego zycia towarzyskiego. Teraz wreszcie obostrzenia się kończą (choć część z nich jeszcze przez chwilę zostanie). Wreszcie będzie można udać się na koncert, albo chociaż do pubu. Można powiedzieć, że wracamy do normalności.

Paweł Domagała. Znany aktor i muzyk

Paweł Domagała jest dzisiaj jednym z bardziej cenionych i popularnych muzyków w kraju. Wcześniej mogliśmy kojarzyć go jedynie z kilku polskich filmów, ale z czasem jego muzyczna kariera nabrała tempa. Wielkim hitem okazała się piosenka „Weź nie pytaj”, która zdobyła serca ludzi dobrym tekstem i chwytliwą muzyką. Oczywiście nie jest to jedyny utwór, jaki możemy znaleźć w repertuarze Domagały. Warto więc zapoznać się z jego płytami a nawet uczestniczyć w koncercie.