Uciekł z miejsca wypadku

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy tomaszowskiej komendy policji prosi o pomoc osoby, które były świadkami zdarzenia drogowego z dnia 7 września, mającego miejsce na ulicy Piłsudzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Zbiegł z miejsca wypadku

Poszukiwany jest kierowca, który po potrąceniu przechodzącego w prawidłowy sposób przez przejście dla pieszych dziecka uciekł z miejsca zdarzenia. Wypadek po raz pierwszy został zgłoszony policji 7 września około godziny 19.00. Eksperci ustalili, że jadący od strony ulicy Kościuszki w stronę ulicy Legionów pojazd (marki Audi, kombi, w jasnym kolorze) na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez ulicę małoletniego. Kierowca tego samochodu nie tylko potrącił chłopca, ale bez zatrzymywania się by sprawdzić, czy ofiara nie doznała poważnych obrażeń odjechał w nieznanym kierunku. W wyniku zdarzenia u dziecka stwierdzono obrażenia, które, choć nie zagrażały jego życiu, wymagały interwencji lekarskiej.

Wszystkie osoby będące świadkami wypadku wzywane są do pilnego kontaktu z prowadzącymi śledztwo policjantami. Zgłaszać można się telefonicznie, pod numerami tel. 47 846 22 35, (7:30- 15:30), 47 846 22 00, lub numerem alarmowym 112