Aktualności Sport

Olbrzymi sukces młodych siatkarzy

Olbrzymi sukces naszych młodych siatkarzy! Młodzicy KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, którzy byli gospodarzami półfinałów siatkarskich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowali do turnieju finałowego!

Młodzi siatkarze wśród najlepszych w naszym kraju!

Nasi młodzi zawodnicy najpierw pokonali drużynę Chełmiec Wałbrzych (2:1 w setach), a następnie wygrali z ekipą Metra Warszawa – również w stosunku 2:1. W ostatnim meczu chłopcy poradzili sobie z rywalami z AKS Rzeszów, wygrywając z nimi 2:0. Warto podkreślić, że nasi chłopcy bardzo wysoko wygrywali kolejne sety – na 9 rozegranych aż w 5 nie pozwolili rywalom zdobyć więcej, niż 15 punktów.

Wyniki pozostałych spotkań prezentują się następująco:

AKS V LO Rzeszów – KS Metro Warszawa 2:0
AKS V LO Rzeszów – TS Chełmiec Wałbrzych 2:0
KS Metro Warszawa – TS Chełmiec Wałbrzych 2:1

Nasi młodzicy wygrali swój turniej półfinałowy, a to oznacza, że znajdą się w kolejnej, ostatniej już fazie rozgrywek i powalczą o najwyższe trofea. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 25-27 września, a losowanie grup będzie miało miejsce w najbliższym czasie, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Wtedy to dowiemy się również, kto będzie organizatorem turnieju.