Prace w mieście trwają

Prace w mieście nie kończą się

Miasto tętniczy życiem oraz cieszy się sporą popularnością, kiedy dużo się dzieje. Ludzie w takich przypadkach nie rozglądają się za innym miejscem zamieszkania, tylko cieszą się wszystkim co odbywa się na miejscu. Właśnie z tego względu w Tomaszowie cały czas trwają prace przy budowie Mieszkań TM Plus. Wspomniane prace cały czas pozostają w pierwszej fazie, a zajmuje się nimi Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Na dzień dzisiejszy mamy przed oczami stany surowe dwóch budynków. Prace nie ustają i rozpoczęto już murowanie wewnętrznych ścianek działkowych. Inna ekipa zajmuje się z kolei wewnętrznymi oraz zewnętrznymi instalacjami sanitarnymi.

Dalsze kroki

Warto mieć na uwadze, że już wkrótce pojawią się instalacje elektryczne podtynkowe. Nieco później planowane jest zakładanie okien i pokryć dachowych wraz z elewacją.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że wszystkie prace odbywają się bez większych komplikacji i przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Umożliwią one miejsce zamieszkania dla wielu osób i to w najwyższym standardzie.