Magiczny Tomaszów dla najmłodszych


Magiczny Tomaszów dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju atrakcje organizowane przede wszystkim z myślą o nich. Jest to związane z tym, że latem maja dużo czasu wolnego. Wakacje od przedszkola oraz szkoły są miłe, jednakże czasem trzeba radzić sobie z panującą nudą. Właśnie dlatego dobrze jest brać udział w wydarzeniach tego typu. Przygotowywane są one przez Helios dla Dzieci. To właśnie oni przenoszą pociechy do świata, gdzie wszystko staje się bardziej magiczne. Jest tutaj miejsce również dla sułtana, latającego dywanu, a także kóz.

Historia jest następująca… Hodżia mieszka w malutkiej miejscowości. W jej życiu występują jedynie rodzice, rodzeństwo oraz niewiele przyjaciół, gdyż wioska nie liczy wielu mieszkańców. Marzeniem chłopca jest obejrzenie wielkiego świata, który w jego oczach jest wspaniały oraz o wiele lepszy niż miejsce w którym przyszło mu żyć. Wielki świat to miejsce w którym mieszka sułtan. Życie jest dla niego łaskawe i ma on możliwość udać się do wielkiego świata. Chłopiec bez jakichkolwiek oporów z tego korzysta. Od przyjaciela otrzymuje magiczny, latający dywan, jednakże jego zadaniem jest odnalezienie wnuka staruszka, który zaginął już wiele lat temu. Chłopiec oraz jego przyjaciółka Raja decydują się na rozpoczęcie przygody swojego życia.

Dlaczego warto wybrać się na taki seans?

Atrakcje kinowe stają się zdecydowanie lepsze w gronie przyjaciół. Wylegiwanie się na sofie nie ma w sobie nic nadzwyczajnego. Helios oprócz fantastycznych bajek oraz filmów dla młodzieży oferuje konkursy z nagrodami oraz relacje fotograficzne z organizowanych seansów. Wszystkie osoby, które biorą udział w atrakcji otrzymają niewielki prezent, który sprawi, że ich dzień będzie jeszcze lepszy.

Warto wiedzieć, że im szybciej kupi się bilety, tym są one tańsze. W przypadku, kiedy nabycie biletu ma miejsce 3 dni przed seansem jest to kwota 16,90, 2 dni przez 18,90, a 1 dzień przez musimy zapłacić 20,90 zł. Bilety można kupić też w tym samym dniu, jednakże w takim przypadku kosztują one zdecydowanie więcej, bo 22,90 zł.

Ceny i tak nie są wygórowane, kiedy wziąć pod uwagę frajdę jaką będą miały dzieci. Atrakcje tego typu to nie codzienność, stąd każdy młody kinoman czerpie niezwykłą przyjemność z każdej chwili spędzanej w trakcie oglądania. Wiele rodziców również siedzi jak zaczarowani, gdyż bajki te mają w sobie coś niezwykłego oraz przyciągają całą uwagę. Popcorn oraz słodkie przekąski odchodzą w zapomnienie, kiedy historia jest tak wciągająca.