Kulturalny Piątek w Tomaszowie

Kulturalny Piątek w Tomaszowie

Kulturalny piątek staje się powoli tradycją miasta. Wiele osób czeka na ten dzień tygodnia, żeby dobrze spędzić czas z najbliższymi przyjaciółmi oraz znajomymi. Nie ma przecież lepszego sposobu na poznanie fajnych osób jak wspólne korzystanie z atrakcji oferowanych przez miasto.

W minionym tygodniu odbyło się popołudnie z kulturą fizyczną. Osoby, które zdecydowały się skorzystać z takiej formy rozrywki oferowanej przez miasto mieli okazję poćwiczyć swoje mięśnie. Przygotowano różne formy aktywności fizycznej, które wywoływały salwy śmiechu oraz zapewniały dobrą zabawę. Odbył się między innymi pokaz salsy kubańskiej, ćwiczono bachatę oraz salsę fit. To aktywność przygotowana dla osób w każdym wieku. Starsze panie oraz młode dziewczyny tańczyły razem zumbę, a dla dzieci dostępne były specjalne zajęcia zumba kids. Niezwykłą popularnością cieszył się spinning na rowerach, jaka szkoda, że w jego przypadku liczba miejsce była znacznie ograniczona. Chętnych było bardzo wiele. Jedni aktywnie uczestniczyli w zajęciach, inni z kolei przyglądali się. Jednakże bez wątpienia skoczna muzyka, wesołe rozmowy oraz śmiech sprawiły, że wszyscy mieli dobry humor.

Nie tylko sport

W trakcie Kulturalnego Piątku sport to jednak nie wszystko. Oprócz aktywności fizycznej przygotowane zostały stoiska kosmetyczne oraz dietetyczne. Przedstawicielki różnych marek zachęcały do dbania o własny wygląd oraz zdrowe odżywianie. Warto mieć na uwadze, że wszystkie atrakcje wykonane były przez specjalistów z różnych dziedzin, dlatego porady oraz informacje uzyskane w piątek należy traktować całkiem poważnie.

Warto mieć na uwadze, że każdy piątek jest inny i za każdym razem przygotowuje się całkiem inne atrakcje. W przyszłym tygodniu, czyli 7 sierpnia organizatorzy zapowiadają „Fantastyczny Piątek z Toporami”. Opiera się on na grach planszowych oraz fantastyce. Wiele zabaw o charakterze intelektualno-rozrywkowym czeka na uczestników w różnym wieku.

Jeśli więc mieszkasz w Tomaszowie, albo przejeżdżasz przez te okolice zdecyduj się na tego typu atrakcję, które wywołają uśmiech na twarzy w tych niezbyt łatwych czasach. Oczywiście wszystko odbywa się zgodnie z aktualnymi wytycznymi, a atrakcje pod żadnym względem nie zagrażają zdrowiu oraz życiu uczestników.