Bartosz Snopczyński zakończył swą przygodę z Lechią Tomaszów Mazowiecki i przechodzi do Zagłębia Sosnowiec

Do drużyny piłkarskiej Zagłębie Sosnowiec, która w poprzednim sezonie spadła z I ligi, dołącza Bartosz Snopczyński. Ten znany napastnik piłki nożnej zdecydował się opuścić Lechię Tomaszów Mazowiecki i rozpocząć nowy rozdział swojej kariery w Zagłębiu Sosnowiec, startując od sezonu 2024/2025. Bartosz Snopczyński, który był wicemistrzem strzeleckim I grupy III ligi, sfinalizował umowę z klubem Górnego Śląska. Kontrakt ten obowiązuje do końca czerwca 2025 roku, istnieje jednak opcja przedłużenia go o dodatkowy rok.

Od rundy wiosennej sezonu 2018/2019 aż do końca sezonu 2019/2020 Snopczyński reprezentował barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki. Potem podjął decyzję o transferze do Bruk-Bet Termalicy Nieciecza, klubu z I ligi. Po jednorocznym pobycie w I lidze, był zawodnikiem Stali Rzeszów, skąd wrócił do Lechii w sezonie 2022/2023. Łącznie, ten 23-letni zawodnik do tej pory rozegrał w barwach Lechii Tomaszów Mazowiecki 87 spotkań i zdobył 38 goli.

Zarząd klubu Lechia Tomaszów Mazowiecki, z wdzięcznością za lata poświęcone drużynie, skierował do Bartosza Snopczyńskiego serdeczne podziękowania. Ponadto życzą mu zdrowia i wielu sukcesów sportowych na nowym etapie kariery.