Interaktywna świąteczna misja w Galerii Tomaszów: podróż do krainy Mikołaja i Elfów

Przygotujcie się na magiczną podróż do świata pełnego świątecznej atmosfery. Interaktywna świąteczna misja w Galerii Tomaszów zacznie się już 6 grudnia, kiedy to każda rodzina będzie miała szansę na niezapomniane chwile w krainie Mikołaja, w otoczeniu jego wiernych pomocników – Elfów. Przygotowano także dodatkowe atrakcje, takie jak kreatywne spotkania w Pracowni Plastycznej czy możliwość zmagania się z zagadkami escape roomu na żywo o tematyce świątecznej.

Goście tego wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z mnóstwa słodkości i drobnych prezentów, które Mikołaj przyniesie dla każdego odwiedzającego. Pojawienie się dodatkowych punktów w aplikacji SPOT, które można później wymienić na nagrody, to kolejny bonus, który czeka na uczestników tej wyjątkowej misji.

Świąteczny klimat zdominuje Galerię Tomaszów 6 grudnia. Na placu głównym przy sklepie H&M, Mikołaj wraz ze swoją drużyną Elfów umili czas wszystkim gościom. Swój tron przygotuje dla tych, którzy chcą uwiecznić te wyjątkowe chwile na zdjęciach, podczas gdy będzie rozdawał słodkości i zachęcał do dzielenia się bożonarodzeniowymi marzeniami. Zabawne animacje od drużyny Elfów zapewnią dodatkową dawkę uśmiechu i radości.