Festiwal Jazzu w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Od 2018 roku, związana jest z działalnością Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Funkcję specjalisty ds. administracyjno-organizacyjnych pełniła do 2020 roku, skupiając się na promocji aktywności MCK. Wśród jej obowiązków znalazło się promowanie wydarzeń takich jak trzecia i czwarta edycja Love Polish Jazz Festivalu.

Pomiędzy lipcem 2020 a styczniem 2021 roku, sprawowała stanowisko kierownika Działu Rozwoju Turystyki MCK. Następnie, od początku 2021 roku, przejęła rolę kierownika Działu Impresariatu Kultury.

W trakcie swoje pracy zasłynęła jako członek zespołów projektowych, które skutecznie pozyskiwały finansowanie zewnętrzne na realizację programów ogłoszonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Sukcesy obejmowały projekty takie jak „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”, „Śpiewać każdy może” czy „FotoGraffia – cykl warsztatów edukacyjnych”. Zdobywała również środki z Fundacji PZU na organizację Wrześniowych warsztatów jazzowych w ramach LPJF, które odbyły się podczas edycji 2022 i 2023.

Jej koordynacyjne umiejętności zostały również wykorzystane podczas realizacji różnych projektów kulturalnych i edukacyjnych MCK. Są to między innymi: gra miejska Diabelskie Potyczki, Tkacz Music Cafe, To masz w Tomaszowie, XVI Tomaszowskie Teatralia, szósta i siódma edycja Love Polish Jazz Festival oraz Letnia Scena Artystyczna zorganizowana podczas ubiegłych wakacji.