Lokalni niebanalni

Lokalni Niebanalni. Udane koncerty w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalni Niebanalni po raz kolejny w Tomaszowie

Lokalni Niebanalni to piknik muzyczny, który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim. Po raz 14. zorganizowały go organizacje pozarządowe, a tym razem miał miejsce 28 sierpnia w sobotę. W trakcie trwania pikniku można było zobaczyć stoiska różnych grup i organizacji pozarządowych, które funkcjonują na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Znalazło się tam także miejsce na punkt spisu powszechnego oraz punkt promocji szczepień.

Uczestników zainteresowały również atrakcje, jakie przygotowało Miejskie Centrum Kultury. Wśród nich znalazł się chociażby pokaz samochodów z czasów Polski ludowej. Oprócz pojazdów znalazły się też inne elementy minionej epoki takie jak stronie oraz gry i zabawy.

Kto zagrał na tomaszowskiej scenie?

Podczas pikniku mieliśmy okazję posłuchać takich zespołów jak Wokalni MCK, Pro Demo i Jan Sebastian Gach. To jednak nie wszystko, bo na sam koniec pojawiła się prawdziwa gwiazda polskiej estrady. Chodzi oczywiście o zespół Lady Pank, na który przyszła prawdziwa rzesza ludzi.

Lady Pank od lata zachwyca

To pewnego rodzaju fenomen, że są takie zespoły, których muzyka potrafi przetrwać próbę czasu. Członkowie zespołu Lady Pank mają już tyle lat na karku, że dla wielu dzisiejszych melomanów mogliby być ojcami lub nawet dziadkami. Mogłoby się wydawać, że pod względem popularności nie mogą być żadną prawdziwą konkurencją dla współczesnych supergwiazd. Takie wrażenie byłoby jednak całkowicie sprzeczne z rzeczywistością, bo zespół ten ma wciąż bardzo wielu fanów. Za każdym razem, gdy muzycy pojawiają się na koncercie lub festiwalu, pod sceną pojawiają się wielkie tłumy.

Dlaczego warto chodzić na pikniki muzyczne?

Dlaczego warto brać udział w festiwalach i piknikach muzycznych? Jest to nie tylko świetna okazja, żeby posłuchać dobrej muzyki, ale także spędzić trochę czasu ze znajomymi lub rodziną. Jest to świetny sposób integracji oraz wspólnego rozerwania się. Mimo że to wydarzenie już się skończyło, to wkrótce pojawią się następne. Tomaszów Mazowiecki jeszcze nie raz zaskoczy nas swoją ofertą muzyczną.