Karol Okrasa

Karol Okrasa odwiedził Tomaszów Mazowiecki

Karol Okrasa przyjechał do Tomaszowa Mazowieckiego, aby wziąć udział w wydarzeniu

Karol Okrasa wystąpił w wydarzeniu o nazwie „Kulturalnie i ze smakiem”. Miało ono miejsce w zeszłą sobotę w Tomaszowie Mazowieckim na Placu Kościuszki. Oczywiście takie wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez odpowiednich atrakcji. Jedną z nich były degustacje, czyli coś, co każdy lubi. Oprócz tego odbyły się pokazy artystyczne i konkursy oraz oczywiście pokazy gotowania. Kucharz złapał bardzo dobry kontakt z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego, z którymi prowadził rozmowy a także robił sobie pamiątkowe zdjęcia.

Degustacje

Degustacja to jedna z najważniejszych czynności, jak chodzi o sprawy kulinarne. Kiedy sami przyrządzamy jakiś posiłek, to chwilą prawdy jest pierwsze skosztowanie. Pdoobnie bywa, kiedy sami chcemy zapoznać się z czyjąś kuchnią. Wtedy również z chęcią zgadzamy się na to, aby skosztował mały kąsek. Nie chodzi wtedy o to, żeby najeść się do syta, a jedynie o to, żeby zapoznać się z czyimś stylem kulinarnym. A co jeśli taką kuchnie prezentuje tak znany kucharz jak Okrasa? W takiej sytuacji nie da się przejść obojętnie.

Tło muzyczne

Czy dobra impreza może się odbyć bez muzyki? Można by się nad tym chwilę zastanowić, choć większość osób odpowiedziałoby „nie”. Dlatego postarano się, aby również podczas tego wydarzenia brzmiały rytmiczne dźwięki. Zadbała o to grupa Wokalni, której solistki wystąpiły na scenie. Mowa tu o zespole pracującym w Miejskim Centrum Kultury, a zwierzchnictwo nad nim sprawuje Beata Niedzielska. Na samym końcu pojawiła sięKapela Fakiry, która przyjechała do nas z Piotrkowa Trybunalskiego. Cieszy się ona sławą jednego z najlepszych zespołów, jakie grają folklor miejski.

Karol Okrasa, znany polski kucharz

Karol Okrasa jest jednym z najpopularniejszych kucharzy w Polsce. Przez wiele lat prowadził swoj program w polskiej telewizji, a następnie przeniósł działalność do internetu. Na stałe współpracuje z siecią supermarketów Lidl, których produkty wykorzystuje do swoich potraw. Jego kulinarne poczynania można oglądać na kanale YouTube’owym, który prowadzi właśnie Lidl. Danie te i sposoby ich przygotowania można wykorzystać jako inspiracje do swoich własnych kulinarnych podbojów.