Arena Lodowa w Tomaszowie

Łyżwy i rolki

Arena lodowa może kojarzyć się przede wszystkim jako atrakcja zimowa, jednakże nie w tym przypadku. W Tomaszowie, jako w jedynej miejscowości w naszym kraju znajduje się arena lodowa dostępna przez cały rok. Chodzi o ośrodek sportowy przystosowany do aktywności fizycznej dla osób w różnym wieku. Sam wygląd areny wywołuje wrażenie, gdyż mowa o bryle, która sprawia, że napływają do niej istne tłumy. Nie chodzi jedynie o ludzi, którzy mieszkają w Tomaszowie, ale również odwiedzających miasto po raz pierwszy. To właśnie tutaj można pojeździć na łyżkach oraz rolkach. Co najważniejsze jazda, a więc doskonała zabawa oferowana jest przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne panujące za oknem.

Arenę wykorzystuje się w trakcie różnorodnych wydarzeń oraz koncertów zarówno gwiazd pochodzących z naszego kraju, jak i obcokrajowców. To miejsce w którym doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli. To rodzice decydują czy pociecha jest zdolna utrzymać się na łyżkach czy rolkach i czy atrakcja ta nie zagraża zdrowiu dziecka. Organizatorzy zadbali jednak o maksymalne bezpieczeństwo, stąd nie trzeba się przejmować bez powodu.

Arena lodowa mieści się bardzo blisko rezerwatu przyrody „Niebieskie Źródła”, który jest kolejnym punktem wartym uwagi. Oprócz tego można udać się do sławnego skansenu znanego jako Skansen Rzeki Pilicy. Tak zorganizowany dzień obfituje we wrażenia oraz dostarcza wielu pozytywnych emocji.