Muzyczna podróż do lat 20-tych w Miejskim Centrum Kultury!

Zaproszenie na wyjątkowy koncert Teatru Piosenki

Zapraszamy do odkrycia magii muzyki sprzed lat podczas wyjątkowego koncertu, który odbędzie się 12 września o 18:00 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w dźwiękach dwudziestolecia międzywojennego i poczuć klimat tamtych czasów.

Magiczny świat muzyki retro

Podczas koncertu, sala wypełni się melodiami, które wzruszały i bawiły pokolenia. Artyści Teatru Piosenki, pod czujnym okiem Katarzyny Goljat, zaprezentują utwory, które przeniosą nas w czasie do lat, kiedy muzyka była pełna emocji i piękna.

Niezapomniane przeboje w nowych aranżacjach

Program koncertu obejmuje wiele ponadczasowych hitów, które zabrzmią w nowych, świeżych interpretacjach. To doskonała okazja, aby usłyszeć znane melodie w wyjątkowej odsłonie i odkryć je na nowo.

Gdzie zdobyć bilety?

Dla wszystkich chętnych, bilety są dostępne w sprzedaży w cenie 20 zł. Można je zakupić zarówno online poprzez serwis biletyna.pl, jak i bezpośrednio w Miejskim Centrum Kultury przy placu Kościuszki 18. Nie przegap okazji na ten niezwykły wieczór pełen muzycznych uniesień!